m menu image  m home m cart
Reklama 1
Doprava zdarma

Nádoby na posyp +3 - záruka 10 let

CEMO - největší evropský výrobce sklolaminátových zásobníků

CEMO je jeden z předních evropských výrobců produktů ze sklolaminátu. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou tlakově formovaných sklolaminátových výrobků přinášejí výhodu hlavně zákazníkům. Tyto výrobky se vyznačují dlouhou životností a snadným užíváním výrobků.

  • materiál - sklolaminát s dlouhou životností, stabilní, nereznoucí, odolný působení soli
  • záruka 10 let, životnost 20 let
  • odolnost proti nárazu, vandalizmu a se zachováním tvaru
  • teplotní odolnost a odolnost proti UV záření
  • obsah nádob je chráněn proti pronikání vody nebo vlhkosti
  • promyšlená konstrukce výrobků
Zásobníky na posyp CEMO +3

Přednosti zásobníků CEMO SGB, SGB ANTIVANDAL a SGB +3

1. hladké stěny
Nádoby CEMO jsou lisovány ze sklolaminátové tkaniny pojené pryskyřicí. Tvar výrobek získá ve formě a stěny jsou tak velmi hladké a umožňují snadnou údržbu.

2. stohovatelnost
všechny výrobky mají kónický tvar a umožňují skladování vložením do sebe. Tím se v době, kdy zásobníky nepoužíváte, ušetří mnoho prostoru při skladování.

3. těsnost a zamykání
vysoký zakulacený lem nádoby zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do nádoby. Víko dosedá na tento lem a je opatřeno nerezovým okem pro uzamknutí nádoby. Zámek je řešen tak, aby v případě uváznutí uvnitř nádoby, bylo možné ji z vnitřní strany otevřít.

4. víko odolné vandalizmu
z vlastní zkušenosti víme, že zásobníky lákají teenagery k usednutí nebo předvádění se. Často tak dojde k poškození víka zásobníku. Proto jsme vyvinuli verzi ANTIVANDAL, která má zesílené konstrukční prvky a zásobníky tak vydrží i neúměrné zatížení.

5. zamykatelnost
víko je standardně opatřeno blokačním mechanizmem proti samovolnému otevření. V případě uvíznutí uvnitř nádoby lze víko odblokovat i z vnitřní strany.

6. víko se snadnou montáží
víko je uchyceno pomocí speciálně navržených pantů, které lze snadno demontovat. Pro úklid po zimě tak bez nářadí odstraníte víka, vložíte jednotlivé nádoby do sebe a víka umístíte na ně.

7. verze SGB +3 - víko
zásobníky verze +3 se vyznačují zcela novou konstrukcí víka. To je nyní více ploché a umožňuje uložení zaplněného zásobníku na jiný.

8. verze SGB +3 - nádoba
nová konstrukce přichází i s novým designem a funkčností. Vyrábíme verzi s prolisy ve dně nádoby tvarované tak, aby se i zcela zaplněná nádoba dala převážet pomocí paletového vozíku

zpět


Kdo je online?
Právě zde jsou 16 návštěvníci online.
www.e-nadrze.cz on FreeDir.org plus3

other = other