m menu image  m home m cart
Doprava zdarma

HEADING_TITLE

do našeho pracovního kolektivu přijmeme:

pracovník obchodního oddělení
požadavky na zaměstnance:
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost cizích jazyků (NJ nebo AJ) aspoň pasivní
  • znalost práce na PC na úrovni uživatel (orientace v internetu, práce s emailem ...) znalost zpracování kódu HTML, PHP nebo programování v prostředí internetu výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • zájem o sebevzdělávání a učení se nových znalostí
  • řidičský průkaz B výhodou
náplň práce:
  • správa a evidence obchodních zakázek,
  • komunikace se zákazníky a dodavateli,
  • organizace dodávek a dopravy zboží,
  • administrace svěřených internetových obchodů
  • pracovní místo v Kladrubech (349 61)
nabízíme:
  • hrubá mzda 15 000 Kč/měs
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky v hodnotě 80 Kč/den)
  • prémiové ohodnocení (závislé na dosažených obratech - velmi přehledný systém)
  • mladý pracovní kolektiv
  • možnost osobního rozvoje
nástup možný již v průběhu září 2013
své dotazy směřujte prosím na e-mail: prace@satny.cz
nebo si osobně vyzvedněte personální dotazník na adrese:
AMFORA - Marketing s.r.o.
Zadní 352
349 61, Kladruby
tel: 603 110 399

zveřejněno 31.7.2013

Kdo je online?
Právě zde jsou 110 návštěvníci online.
www.e-nadrze.cz on FreeDir.org prace

other = other